Шығыс мәдениеті мен шығармашылығы шабыттандырылған хош иісті саяхат | Хош иісті серенада

Диффузорлы тас

Сәндік хош иісті тас диффузоры хош иісті майлы тас эфир майы диффузоры Арнайы хош иіске арналған сыйлық жинақтары

Гипс тас ауа тазартқыш хош иісті гипс диффузорлары хош иісті тас керамикалық жинағы хош иісті диффузор хош иісті тас ілулі дизайн

Үйге арналған сәндік шыны бөтелке кристалды ароматерапиялық тастар хош иісті хош иісті май диффузоры балғын мүмкіндігі бар

Ароматерапиялық тас хрусталь шамы эфир майы жалынсыз хош иісті диффузор тас USB түнгі жарық емдік сыйлық
Үйге арналған хош иіс лава тасты цемент құмырасы Ароматерапия Табиғи тастан жасалған кристалды диффузор Ароматерапия

Француздық теңшелген дөңгелек пішін Логотип Франция бүкіл хош иіс хош иісті керамикалық тас диффузоры ауа тазартқышқа арналған сыйлық жиынтығы

Whole Of Rock Gem Crystal Stone For Candle Jar And Incense Diffuser

Улы емес эфир майы балшық хош иісті тас Керамикалық хош иісті таратқыш тас Хош иісті керамикалық хош иісті тас

Улы емес эфир майы балшық хош иісті тас Керамикалық хош иісті таратқыш тас Хош иісті керамикалық хош иісті тас

Басты хош иіс Люкс хош иісті диффузор Хош иісті тас диффузор Хош иісті тас Керамикалық хош иісті диффузор тас хош иісті

Donghai табиғи кемпірқосақ опал шикі кесектері емдік кристалды өрескел тас диффузорлы тас безендіруге арналған

Автокөлік кулондары Автокөлік ароматерапиялық безендіру диффузоры тас Сыйлық хош иістендіргіштер тасты артқы көрініс айнасы хош иісті бөлме ауа тазартқышы
Диффузорлы тасты енгізу
Диффузорлы тас, хош иісті майларды ауаға сіңіру және тарату үшін эфир майының диффузорларында қолданылады.
Диффузорлы тастың ерекшеліктері мен сипаттамалары
Материал: Әдетте лава тасы сияқты кеуекті материалдардан жасалған, керамикалық, немесе майларды ұстауға және босатуға арналған арнайы синтетикалық материалдар.
Кеуекті текстура: Жоғары кеуектілік тасқа эфир майларын тиімді сіңіруге мүмкіндік береді.
Төзімділік: Тозуға және тозуға төзімді, ұзақ өмір сүруді қамтамасыз ету.
Тазалау оңай: Көптеген тастарды сумен шаюға немесе жұмсақ сабынмен тазалауға болады.
Өлшем нұсқалары: Диффузор үлгісіне байланысты әртүрлі өлшемдерде келеді.
Уытты емес: Майлармен әрекеттеспейтін қауіпсіз материалдардан жасалған.
Диффузорлы тасты қолдану
Ароматерапия: Хош иісін біркелкі тарату арқылы эфир майларының емдік пайдасын арттырады.
Ауаны тазарту: Жағымсыз иістерді жасырады және үйдегі ауаны тазартады, кеңселер, немесе машиналар.
Стресстен құтылу: Стресс пен мазасыздықты азайтуға көмектесетін тыныштандыратын ортаға үлес қосады.
Сәндік қолдану: Кейбір жағдайларда, диффузорлы тастар сәндік элементтердің өзі болуы мүмкін, диффузор дизайнына эстетикалық мән қосу.
Диффузорлы тас туралы жиі қойылатын сұрақтар
Q: Диффузорлы тасты қалай тазартуға болады?
Тасты ағынды сумен шайыңыз немесе жұмсақ сабынмен ақырын жуыңыз, содан кейін қайта қолданар алдында оны толығымен құрғатыңыз.
Q: Диффузорлы тастарды қайта пайдалануға болады?
Иә, оларды бірнеше рет қайта пайдалануға болады, бірақ уақыт өте келе бітелу немесе тозуға байланысты тиімділік төмендеуі мүмкін.
Q: Диффузорлы тастарды ауыстыру керек пе?
Біршама уақыттан кейін, тастар тиімділігі төмендеп, ауыстыруды қажет етуі мүмкін, әсіресе олар ескі иістерді сақтай бастаса немесе көрінетіндей ластанса.
Q: Диффузорлы тастар диффузорлардың барлық түрлерімен үйлесімді ме?
Барлық тастар әмбебап емес; дұрыс жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін арнайы диффузор үлгісімен үйлесімділікті тексеріңіз.
Q: Мен тасты тазалау үшін ағын суды пайдалана аламын ба??
Бұл кезде ағын суды пайдалануға болады, Тастың жұмысына әсер ететін минералдардың жиналуын болдырмау үшін тазартылған су ұсынылады.




















































































